District Conferentie

samedi 14 juin 2025 09:00-13:00, Zoo Antwerpen
Site internet: https://www.zooantwerpen.be/nl/
Organisateur(s):
  • Tony JANSSENS

Op 3 juni moeten we de aantallen voor catering doorgeven aan de event-lokatie.  Gelieve voor 3 juni in schrijven.


De deuren gaan open om 8:30 en de eerste plenaire sessie start om 9:00.

Na een terugblik op het voorbije jaar wordt aandacht gespendeerd aan RYLA en Youth Exchange. Aansluitend komt het thema van mentaal welzijn bij jongeren aan bod , gevolgd door een panelgesprek over het maatschappelijke belang en de relevantie om gesteund te worden door humanitaire organisaties zoals Rotary (moderatie en conclusie door Bart Declercq).

De pauze gaat door in het "House of Friendship".  Wil je een stand houden in het "House of Friendship", dan kun je dit hier aanvragen.

Aan het begin van de 2de plenaire sessie zal er feedback gegeven worden over de Council of Legislation, zeg maar het wetgevende orgaan van Rotary.      

Als speciale gast mogen wij ook RIDe Harriette Verwey aankondigen. Zij zal de volgende 2 jaren zetelen als 1 van de 17 directors in de Board of Directers van Rotary International. Als director is zij verantwoordelijk voor Regio 22, zijnde de 7 Nederlandse en 2 Vlaamse districten. Nog eens een uitgelezen kans om een director te ontmoeten (na Alain Van de Poel vorig jaar).

Klassiek eindigen wij met Rotaract, waar Aster even zal terugkomen op de realisaties van het afgelopen jaar en haar DRR-lint zal doorgeven aan Marie-Laure.  Vervolgens komt de bestuurswissel bij Rotary, waar Paul de gouverneursketting van Tony zal overnemen. 

Rond 12:30 wordt dan het einde voorzien met het traditionele glas van de vriendschap. Voor zij die hiervoor inschrijven is er dan de afsluitende luxe-broodjeslunch, opnieuw in het House Of Friendship.

District 2140 Conference 25

Agenda

  •  8u30- 9:u00 : ontvangst met koffie in House of Friendship
  •  9u00 -10u25: plenaire sessies
    • terugblik op afgelopen werkingsjaar
    • YEP en RYLA
    • Mentaal welzijn voor jongeren
    • Panel gesprek
  • 10u25-11u10: Pauze en netwerking in House of Friendship
  • 11u10-12u25: plenaire sessies
    • Terugkoppeling COL
    • Voordracht RIDe Harriette Verwey
    • Rotaract bestuurswissel
    • Rotary bestuurswissel
  • 12u25-12u45: Glas van de Vriendschap
  • 12u45-14u00: Broodjeslunch (enkel mits inschrijving en betalend aan 35 euro)



Votre inscription

Participant principal

Inscriptions


Date limite d'inscription: lundi 9 juin 2025 à 23:30

Nombre max. de participants: 250

De deelname aan de conferentie is volledig gratis. Enkel de afsluitende broodjeslunch is betalend (35 EUR) en registratie voor de broodjeslunch betekent dan ook dat je akkoord bent dat in eerste instantie de deelname aan jullie club gefactureerd wordt. 

Op 3 juni moeten we de aantallen voor catering doorgeven aan de event-locatie.  Gelieve voor 3 juni in schrijven.



Membres: veuillez vous connectez avant de vous inscrire.
Login avant inscription   

Participant principal

Votre inscription

Participant principal